První pohled na další odhalené Dunky

Dunky, Dunky a Dunky. Poslední dobou mám pocit, že v Nike se s touhle siluetou roztrhl pytel a snaží se jí vyždímat do úplného konce. Na jednu stranu je to super, každý kdo totiž alespoň jeden pár Dunků chtěl, tak měl větší šanci tyhle tenisky chytit a nemuset platit resell. Na druhou stranu to trochu kazí tu limitovanost a nedostupnost, kterou Dunky mají.

Na další odhalené colorway najdeš narůžovělou až červenou barvu v kombinaci s bílou. Tenisky barevně i colorblockingem na první pohled trochu připomínají provedení “University Red” z roku 2020, zdání ale klame. Jde o jednoduchou botu s žádnými přidanými detaily, prostě běžný Dunk release, u kterého nejspíš nemusíš očekávat nějaký extrémní resell.

Kromě pár fotek o téhle tenisce nemáme žádné bližší informace, a to ani to, jak se colorway bude jmenovat. Stejně tak cena ani release date zatím nebyl přiblížen, můžeme ale očekávat, že tyhle boty vyjdou do konce letošního roku, tedy alespoň snad.

Poslední Dunky, o kterých ses u nás na webu mohl dočíst, jsou třpytivé páry “Shimmer“. Tyhle boty už jsou o mnohem víc speciální, více se o nich dozvíš na tomhle odkazu.