Prohlédni si páry Off-White x Nike Blazer Low v bílém provedení

O tom, že nás čeká release párů Nike Blazer Low v kolaboraci se značkou Off-White, už jsme sice na webu jednou psali, tehdy jsme ale věděli pouze o jediné colorway v barevné kombinaci černé a zelené. Včerejším odhalením druhého provedení se to ale rychle změnilo, nově totiž máme k dispozici fotky nízkých Off-White Blazerů v mnohem světlejší variantě.

Tyhle páry vyměnily černou za bílou, kterou doplňují žluté extra tkaničky, červený Swoosh s patou a malé modré detaily na sole a u Swooshe. Stejně jako u první colorway, i tady najdeš po celé botě díry, které dost přípomínají také páry Off-White x Air Jordan 5.

Kromě toho si můžeš všimnout i velkého rozdílu na patě, kde je část nažloutlé sole nahrazená speciální hmotou s dírkovanými detaily. Klasické detaily jako “SHOELACES” potisky na tkaničkách, Off-White™ for NIKE potisk na vnitřní straně boty nebo připnutý Off-White ziptie samozřejmě u tenisek Virgila Abloha nesmí chybět.

Cena ani release date u nových párů Off-White x Nike Blazer Low zatím nebyla odhalena, je ale dost možné, že se tenisek dočkáme ještě tenhle rok. Nový počin z Virgilovy dílny zatím celá sneaker komunita hodnotí dost negativně, možná mu ale do releasu všichni trochu přijdeme na chuť. Nebo spíš taky ne.