Použitý kapesník Lionela Messiho se někdo snaží prodat za milion dolarů

Kapesník, do kterého fotbalista Lionel Messi utíral slzy a smrkal při jeho poslední tiskové konferenci v týmu FC Barcelona, zkouší někdo prodat za jeden milion dolarů. Asi nikdo by nečekal, že posmrkaný kapesník, který Messimu dala jeho žena, někdo po konferenci sebere a pokusí se ho za naprosto neuvěřitelnou částku prodat.

Kdo kapesník sebral a teď se ho snaží prodat není jisté, prodávající se totiž rozhodl zůstat v anonymitě. Není se čemu divit, asi nikdo by se totiž veřejně nechtěl přiznal, že sbírá po ostatních použité kapesníky.

Něco, co by jiní považovali za bezcenný odpadek, zkouší neznámý člověk prodat za milion dolarů hned na několika prodejních platformách. Prodávající k jeho inzerátu dodává, že hodnota takového kapesníku nabírá na hodnotě hlavně proto, že obsahuje genetickou informaci Lionela Messiho. Pokud tedy někdo hodlá vytvořit klona tohoto legendárního fotbalisty, právě tenhle kapesník by se mu mohl hodit.

Celá událost je dost šílená, avšak ani by mě příliš nepřekvapilo, kdyby někdo za tak bizarní cenu použitý kapesník opravdu koupil. Lidé dnes utrácí i za horší věci, tak proč ne za nudli a slzy Lionela Messiho.