Podívej se na nové páry Nike Dunk Low “Golden Orange”

Nike s výrobou dalších a dalších Dunků očividně nehodlá v blízké době přestat, nedávno totiž byla odhalena další colorway nízkého provedení tohohle modelu. Těšit se můžeš na barevnou kombinaci “Golden Orange”, která na první pohled silně připomíná páry “Syracuse”.

Tenisky jsou podobné párům Nike Dunk Low “Syracuse” hlavně díky oranžovo-bílé kombinaci, která se objeví i na teniskách “Golden Orange“. Zásadní rozdíl najdeš ale na Swooshi, který je u této colorway zlatý, jak už napovídá její název. Další změna proběhla také na podrážce, kde místo oranžové barvy najdeš žlutou.

Barevného provedení “Golden Orange” bychom se měli dočkat někdy v průběhu několika následujících měsíců, tak buď na pozoru a hlídej aplikaci Nike i SNKRS, zatím se totiž neví, kde tyhle páry budou dropovat. V současné chvíli známe alespoň cenu, která činí 100 dolarů za pár.

Když už jsme u Dunků, viděl si už tyhle tenisky z kolekce Toasty Pack? Oba páry jsou speciálně zateplené, aby ti v nich při chladných podzimních večerech nebyla zima.