Nový beefeček na scéně? NFTS#757

Soňa a Homer přinášej na tvý obrazovky novinky ze světa rapu a beefů. Sleduj!

1.Prodej lístků na letošní Mag Con je v plném proudu – třetí vlna už je up na našich stránkách a stále máme ready nějaký VIP lístečky, tak nabíhej na themagstore.cz. Pokud ti zatím uteklo, kdo všechno se v OD Máj 29.8. objeví, tak to můžeš zchecknout na oficiálním instagramu Mag Conu – @ the.mag.con.

2.Na našem kanále ted’ najdeš Making Of největšího hitu letošního léta – “Rapové Rébusy” od Nikose.

3.Homer a Verune byli na ochutnávku nejlepšího kebabu u nás – Gemuse Corner

4.A taky se koukni na druhej díl našeho exotického vlogu z Brna, hulily se kýble.

5.Smack vydal novej track “NPSM 2” s Nuffem. Beat je od SickDave-a a o klip se postaral Dan Pingdon.

6.Hugo Toxxx vydal novej track “Dominik Feri”, na kterej nedávno teasoval na socials i tanečkem. O produkci se postaral Peyseyko808 a klip natáčel Nikita Rublev.

7.Shimmi vydává pod CNSFLT novej projekt “KIDDO” – pozval si na něj třeba Taomiho nebo Nik Tenda. Právě ted’ na všech streamech.

8.Samey bude vydávat nový album “Anarchia” a na svý story taky leakuje track s Glebem. Album si budeš moct poslechnout už 1.9.

9.Renne Dang vydal novej videosingl “Grázl” – hlavním producentem tracku je Leryk a klip vznikl v režii Old&Rich Production. Na Blakkwood shopu najdeš taky limitovaný trička k tomuhle tracku, nebo jinej Renného merch.

10.Nerieš vydávaj třetí díl jejich tour vlogu.

11.V sedmý Výměně aut na Egmont Garage se objevil Lucas Blakk.

12.Tenhle tejden tě čekaj zajímavý akcičky v našem hlavním městě – samozřejmě se na tebe těšíme na letošním Mag Conu už tuhle neděli, v pátek se ale taky do Prahy staví WEN s Taomim a daj show v Chapeau Rouge

13.Labello ve čtvrtek křtí svou desku Falsetto Diamant ve Futuru a pokud budeš fresh dělat něco v pátek přes den, tak se určitě stav na Hot Dog Pop-Up s Nine Viperem v žižkovským Saudade.