Nike Dunk Low “Shimmer” určitě zpestří tvůj botník

Nálož nízkých Dunků pokračuje, Nike totiž nedávno oficiálně odhalilo novou colorway “Shimmer“. Ta tě na první pohled zaujme svým třpytivým stříbrno-bílým provedením, se kterým stoprocentně zaujmeš každého, kdo kolem tebe jenom projde.

Kromě zářivého stříbrného svršku ve spojení s bílými částmi na botě najdeš i černé detaily na Swooshi a na jazyku společně s šedivými tkaničkami a šedivou sole. Tahle teniska se svojí extravagantností určitě není pro každého, věřím ale, že se správně sladěným fitem dokáže udělat pořádnou parádu.

O releasu toho zatím nevíme příliš, pár věcí je ale jistých už teď. Tenisky Nike Dunk Low “Shimmer” budou stát přesně 110 dolarů a do prodeje půjdou pouze v dámských velikostech, což je pro všechny muže celkem špatná zpráva. Co ti zatím neprozradím je to, kdy boty budou vycházet. To totiž zatím značka Nike neprozradila, podle několika zdrojů bychom se ale tohohle páru měli dočkat ještě tenhle rok.

Když už jsme u nízkých Dunků, viděl jsi dva nově odhalené páry z hřejivé kolekce “Toasty Pack”? Pokud náhodou ne, checkni je přes tenhle odkaz.