Robin Zoot vydává nové album?! – NFTS#756

Roman a Teri ti ze Slovenska přinášej nový Newsky. Sleduj!

1.Nezapomeň, že v neděli 29.8. se v Praze bude konat největší událost nynějšího deseti-letí, The Mag Con. Lístky máme, dobrou náladu taky a už nám chybíš jen ty. Sleduj @the.mag.con a dozvíš se, kdo všechno se na týhle streetový akcičce ukáže.

2.The Mag byl dělat ostudu na předpremiéru filmu Shoky & Morthy

3.Zooty vydává deluxe verzi alba Robby Trouble – k jednomu z novejch tracků “Nemusím mít všechno”, kde se na featu objevili Nik Tendo a Koky, vyšel taky videoklip, kterej natáčelo studio WeDontCareWeCreate.

4.Konex vydal lehce propracovanější lyrics video, než bys možná čekal, a to k tracku “Pedal To The Gas” s Téčkem – za nás moc příjemnej barevnej počin v režii Adama Bazlika.

5.David Luu vydal nový video ze skateparku v Mostě a taky si zašel na tetování. Sleduj skrze odkaz dole v popisku.

6.Sinai si do 66 dílu jeho podcastu pozval Johanu Bázlerovou, neboli jsemvobraze.

7.Pohofka číslo 10 je venku, tentokrát se v týhle relaci objevil Separ.

8.Chinatown Market po dlouhým uvažování mění jméno své značky, protože se setkali s backlashem a sami uznali, že je jejich název nekorektní – přivítej novej “MARKET” a pokud ti je změna názvu proti srsti, tak zkontroluj e-shop The Streets, kde najdeš kousky ještě se starým logem.

9.Milion+ se tenhle víkend podívaj do Olomouce a Brna, Zayův koncert zase můžeš navštívit v Praze. V Žilině bude zastávka Hollywood Tour od Radikala, Dalyb s Wenem a dalšími hosty v Bánské Bystrici.  Lístky na všechny tyhle akce stále k sehnání, tak zkontroluj klukům instagramy, jestli se máš v plánu dostavit.

10.Sajmonsa je novym členom labelu Zrazoo Records. V nadupaným klipe “Demon” so Separom sa vracia na scénu a rovnako vydáva aj svoje nové EP.