Co chystá Viktor Sheen? NFTS#752

Slovenské News From The Streets jsou opět tady – tentokrát v podání Huga a Terinky. Sleduj!

1.Na našem youtube kanále máme pro tebe připravenýho nějaký fresh videjka – třeba Homerův podcast a Redzedem..

2….nebo Terinky a Soni report z Glebovy show v bratislavském Edison parku. Holky vyzpovídaly jak Gleba, tak Vi3e-a, Biggieho a Porsche Boy-e.

3.Nikos má pro tebe ready pátou Analýzu textu – tentokrát ti vysvětlí nejvýraznější momenty textů na novým projektu 58G.

4.A Verča ti zase osvětlí, jakej Drip měl na sobě Yzo v Melanž. Díky za trendy.

5.Už na konci léta proběhne další MagCon a my doufáme, že nás poctíš svou návštěvou. Už klasicky se odehraje v Praze a pokud tě zajímá program, nebo si rovnou chceš koupit lístek, tak sleduj @the.mag.con.

6.Eremáci pokračují ve svý sebevražedný tour – nadcházející zastávky najdeš v odkaze dole a my doufáme, že se s tebou vidíme v Praze 7.8. na slavnostním ukončení týhle šílenosti.

7.Nik Tendo vydal novej projekt “Jsem v pohodě, sem v prdeli” – více se dočteš na našem webu.

8.Dollar Prync vydal klip k tracku Msport se Sergeiem Barracudou. Na klipu dělali kluci s Danem Pingdonem a ještě tenhle tejden by měl jít ven další klip z alba Jeb System 3, tak to sleduj.

9.PTK a Slugerr vydali novou věc “To se ti líbí” – nový EP můžeš očekávat 9.8. na všech streamovacích službách.

10.Efenel a Esposito výdavaj další banger “Lets Go” – na beatu 27 Carazones Beats.

11.Pokud seš fanoušek podcastů a prošvih si nástup podcastu Gunpoint na český streams, tak bys to měl určitě napravit – kluci maj ted’ venku už 14. díl, odkaz dole v popisku.