Louis Vuitton slaví 200 let od narození jejího zakladatele s novou hrou

Louis Vuitton, zakladatel stejnojmenné značky luxusního oblečení, se narodil v roce 1821 ve Francii. Letos to je tudíž 200 let od jeho narozenin a to jeho vlastní značka, kterou v roce 1854 založil, musí samozřejmě oslavit. Pro nás to znamená, že se můžeme těšit na novou mobilní hru z dílny LV.

Rozhodně to není podobná blbost jako mobilní hra OFFKAT od Virgila Abloha, kterou nedávno vydával ve spolupráci s newyorkským umělcem KATSU-em. Titul Louis the Game, jak se nová hra od Louis Vuitton jmenuje, je o mnohem víc komplexnější a složitější, navíc je docela jednoduché na ní vypéct celé odpoledne.

Ve hře hraješ za hlavní protagonistku, Vivienne, jejímž cílem je v šesti různých světech najít celkem 200 narozeninových svíček na poctu pana Louis Vuittona. Svou Vivienne si navíc může každý hráč upravovat podle svého pomocí různých skinů s Louis Vuitton monogramem.

Napříč všemi světy je navíc schováno také celkem 30 NFTs, které můžes sebrat a získat. Jiným způsobem se k nim nejde dostat, jsou totiž vázané na účet, tudíž jsou neprodejné. Pokud bys náhodou nevěděl, co to ty NFTs jsou, rád ti to stručně vysvětlím v tomhle článku u nás na webu.

Hru můžeš stáhnout jak na zařízeních s iOs přes Apple Store, tak i na Androidech přes Obchod Play. Zabere ti sotva 1 GB úložiště, tak ji alespoň vyzkoušej, třeba tě chytne.