Léto ještě nekončí. Vybav se novým fitem nejen k Mácháči

Víš, co má společného Footshop a Mácháč v letních měsících? Na obou místech najdeš to nejlepší z kultury, kterou každé z těchhle ikonických míst přitahuje. V případě koupáku v Doksech jsou to půllitry, mullety a ponožky v sandálech. V případě Footshopu prvotřídní letní streetwear, přelomové spolupráce a tenisky, do kterých se zamilují i ti se srdcem ledovým jak leden. To nejlepší z tohohle týdne jsme pro tebe shrnuli v tomhle článku.

⚠️POZOR: S kódem THEMAG10 máš slevu 10 % na všechno nezlevněné zboží na Footshopu, kromě značky Jordan. To znamená, že ušetřit můžeš i pořízením čehokoliv, co najdeš tady.

Nike Air Max Pre-Day

V rámci oslav letošního Air-Max Day Nike vydalo novou siluetu napěchovanou vzduchem, technologiemi a pohodlím. Její název je Pre-Day a kombinuje trendy nejpopulárnějších spoluprací americké značky spolu s funkčností a futuristickými prvky. Právě teď online na Footshopu ve třech nových colorways, tak si ulov tu nejhezčí.

Vans Vault x Bedwin & The Heartbreakers

Nebudu lhát, i když naprosto legendární, mně osobně silueta Vans Authentic nikdy moc neseděla. Po mnoha letech ale přichází v podobě, pro kterou celá porota zvedá číslo deset. Bandana styl, který kalifornské legendě vtiskl japonský label Bedwin & The Heartbreakers má snad úplně všechno. Navíc v rámci produktové řady Vans Vault vychází celá kolekce v kvalitnějších materiálech a prémiovém zpracování, které poznáš už na první pohled.

Nike Wmns Air Force 1

Tohle jsou přesně ty momenty, kdy strašně závidím holkám. Zvlášť Nike v poslední době působí, jako by ty nejkrásnější tenisky vydávalo pouze v dámských velikostech a výjimkou není ani čerstvá dvojice Air Forců. Florální motivy, clean letní tóny a nejprodávanější model bot všech dob? Tenhle double release si nenech ujít.

Reebok x Jurassic Park

Na tuhle kolekci jsem čekal od doby, kdy jsem poprvé viděl sneak peek podoby její finální verze. Kolekce Reebok ve spolupráci s Jurským Parkem se skládá z celkem pěti siluet – Classic Leather, Instapump Fury, Stomper, Club C a Pump Omni Zone II. Kolaba, kdy se kreativním procesům opravdu nechá volná ruka a výsledná práce je propracovaná do nejmenšího detailu od boxu po vlákna tkaniček, to je fakt pohlazení na srdíčku. Tohle je must have nejen pro fanoušky kultovní série ze záhadného ostrova. A podívej se na ten packaging. TEN PACKAGING! 💗

Footshop Essentials

Minulý týden jsme vydali novou kolekci Footshop essentials. Není to samozřejmě poprvé, kdy Footshop za 10 let své existence vydává vlastní kolekci basic oblečení, ale tentokrát je opravdu spousta věcí jinak. V hlavní roli je nová vizuální identita, konečně opravdu kvalitní materiály a střihy, které jsme odkoukali (přiznáváme) od našich nejoblíbenějších značek. Kromě černých a bílých basic triček najdeš online také mikiny a další doplňky. Co víc, ačkoliv jsme kvalitou a střihem šli tentokrát o několik úrovní dál, cenovka zůstává hodně nízko. Tak mrkni na všechny kousky.

Vans Authentic Vibram LX

Mojí nesympatii k modelu Authentic musel asi někdo ve Vans zaregistrovat a říct si: “Oukej, já tomu Honzovi ukážu.” Jinak si nedokážu vysvětlit, jak se mohla v tomhle článku objevit už podruhé, a navíc, v takové kráse. Trailová podrážka dodala téhle ikonické siluetě tak krásnou modrení estetiku, až se mi z toho chce trošku brečet. Ne vážně, při psaní těchhle řádků jsem nějak emotivní a z nějakého důvodu i hrdý na Vans, že tuhle parádu pustil ven. Kromě bílé jsou tyhle tenisky dostupné i v černé variantě, která s oranžovým brandingem Vibram midsole působí trochu Heron vibes a zároveň se ti hned nezašpiní. Tak koukni na obě varianty.

Asics GT-II

Nakonec tu pro tebe mám dostupnou klasiku, která svojí čistotou a elegancí okouzlí snad úplně každého. Asics je láska. Retro vibe téhle lásky v podobě Asics GT-II můžeš kombinovat snad se všemi druhy kalhot. Esteticky padne do pouště, do noční metropole i za polární kruh. A s cenovkou nižší než 2 500 Kč bych se trápil minimálně celý víkend, kdybych ti o nich nedal vědět. Tak se nech okouzlit. A nezapomeň, s kódem THEMAG10 máš slevu 10 %.

*Tenhle článek vznikl ve spolupráci se streetwear storem Footshop