Kup si VIP lístek na The Mag Con

Dneska jsme spustili prodej speciálních VIP lístků pro ty nejvěrnější Magáčky, kteří si chtějí letošní The Mag Con užít na plné pecky. VIP lístky totiž přinášejí spoustu výhod, které s normálním lístkem nemůžeš získat. Co na tebe všechno čeká?

Tak za prvé, do areálu Mag Conu ve čtvrtém patře obchodního domů Máj v Praze na Národní třídě 63/26 tě pustíme už o hodinu dřív, než všechny ostatní. Přijít tak můžeš už v 11:00 a mít jistotu, že na tebe zbyde něco z každé kolekce, která tě letos ve stáncích na Mag Conu čeká.

Kromě toho tě samozřejmě nenecháme o hladu a žízni, pro lidi s VIP vstupenkou bude občerstvení i nápoje připravené zcela zdarma. S tímhle si prostě určitě nebudeš muset dělat žádné starosti.

A aby toho nebylo málo, každý, kdo si koupí VIP lístek, od nás dostane ještě jedno The Mag triko úplně zadarmo. To je za 990 korun, kolik speciální vstupenka stojí, dost výhodná nabídka, nemyslíš? Pokud tě VIP lístek zaujal a chtěl by sis ho koupit, seženeš ho přímo na themagstore.cz! Měl by sis ale pospíšit, těchto vstupenek je totiž pouze omezený počet, tak objednávej dřív, než bude vyprodáno.