Kanye West podal žádost o změnu jména

Poslední dobou píšu o Kanyeovi dost často, není ale divu, když celý svět sleduje téměř jenom jeho a to, kdy konečně vydá své desáté studiové album nazvané DONDA po jeho vlastní matce. Kromě toho, že se Kanye West rozhodl nechat postavit na stadionu v Chicagu opravdový dům, kde strávil s matkou celé dětství, si interpret hodlá změnit jméno.

Kanye v současné době už podle dostupných informací podal v Kalifornii o změnu jména žádost, zatím ale čeká na odpověď od úřadu. Pokud se ale člověk při změně jména nesnaží utéct nějakým dluhům nebo zločinům, v naprosté většině úřad změnu povolí.

Kanye Omari West se tak možná již brzy bude jmenovat pouze Ye, což je jeho dlouholetá přezdívka, která vzniklá právě z jeho prvního křestního jména. Nejzvláštnější je, že by Kanye neměl ani příjmení, jeho jméno by totiž bylo podle žádosti jen a pouze Ye.

Jak to nakonec dopadne je otázkou, stejně jako to, kdy Ye konečně dropne desku DONDA. Podle jeho manažera by to “stoprocentně” mělo být už zítra po třetí posluchačské události, která se koná na stadionu Soldier Field v Chicagu. Tak uvidíme, jak to ve finále s obojím skončí.