Kanye West nechal na stadionu v Chicagu postavit dům, kde v mládí bydlel s matkou

Už je to přes měsíc od doby, co mělo původně vycházet nové album DONDA od Kanyeho Westa. Neustále přesouvání nám sice přineslo dvě posluchačské události a třetí už je v plánu, lepší by ale bylo, kdyby to Kanye už konečně dropnul.

Třetí událost by se měla uskutečnit na stadionu Soldier Field v Chicagu, kde už jsou přípravy v plném proudu. Největší kuriozitou je to, že si Kanye nechal uprostřed tohohle stadionu postavit domov, kde bydlel se svojí matkou v mládí.

Tenhle dům v 80. letech minulého století koupila Donda West, Kanyeho matka, po které se jeho nejnovější chystané album jmenuje. Dům, kde Kanye West strávil celé své mládí, byl prodán v roce 2004, minulý rok ho ale Ye znovu odkoupil za 225 000 dolarů.

Stejnou stavbu nově dělnící přetváří i na zmíněném stadionu, budova totiž nejspíš bude součástí Kanyeho další posluchačské párty, která by se měla uskutečnit 26. srpna. Hned po ní by podle Kanyeho manažera měla DONDA “stoprocentně” vyjít na všech streamovacích platformách, tak uvidíme, jak to nakonec zase dopadne.