Jsou tohle nejošklivější tenisky na světě?

Kerwin Frost, americký bavič a komik, odhalil ve spolupráci s adidasem své nové tenisky. Pracoval s modelem Forum Hi a vytvořil něco, co by asi každému malému dítěti zajistilo trauma do konce života. Teniskám totiž přidal vlasy, oči, nos a v poslední řadě také vyceněné zuby, což dohromady z tohohle páru dělá opravdu strašidelné monstrum. Nebo snad ne?

Jak už jsem jednou řekl, základem je silueta adidas Forum Hi v bílém provedení s modrými detaily. Celou tenisku ale zastíní právě hrůzostrašné doplňky, které na ní najdeš. Dlouhé blonďaté vlasy, vykulené modré oči, tmavý plastový nos a hlavně ty šílené zuby přes celou špičku boty.

Možná tomu ale jenom nerozumím a nechápu celý kontext tenisky, rozhodně to ale není něco, co bych si vzal sám na sebe nebo pocenil u někoho jiného. Takový Sean Wotherspoon ale Kerwinovy tenisku obdivuje a fandí jim, tak moc nevím. Ty si na ně určitě udělej názor sám.

Pokud si chceš spravit chuť, koukni u nás na webu na jedny nově odhalené nízké Dunky, kterých bychom se měli dočkat snad ještě tenhle rok.