Jdeš na The Mag Con? Dej nám vědět přes Facebook událost

O tom, že se 29. srpna uskuteční další The Mag Con, už snad dobře víš. Doufám také, že už sis pořídil lístek, ty z druhé vlny totiž už pomalu, ale jistě mizí a za chvíli se bude zdražovat. Pokud tedy stále vstupenku nemáš a na letošní The Mag Con bys rád dorazil, běž si jí za výhodnou cenu ve výši 200 korun objednat na themagstore.cz.

Kromě toho, že máme speciální The Mag Con Instagram, kde se vždy o naší akci roku dozvíš nejnovější informace jako první, jsme na Facebooku vytvořili i Facebook událost. Pokud tedy víš nebo alespoň přemýšlíš o tom, že konec srpna strávíš s náma, dej nám na události vědět, že se zúčastníš.

A pokud ještě nesleduješ The Mag Con účet na Instagramu, běž napravit i to. Právě tam totiž pomalu odhalujeme všechno, na co se můžeš letos ve čtvrtém patře obchodního domu Máj těšit.

Mimochodem, na prodej jsou i VIP lístky s exkluzivníma výhodama, se kterými můžeš získat třeba tričko, občerstvení a další goodies zcela zdarma. Více o výhodách VIP lístku zjistíš v tomhle článku.