Druhá část spolupráce UNDEFEATED x Nike vychází již pozítří

Značka UNDEFEATED pokračuje ve spolupráci s Nike a přináší druhou část “DUNK vs AF-1” Packu. Po dvou párech Nike Dunk Low a Nike Air Force 1 se můžeme těšit na další dva nové, které se společně označují za kolekci “5 ON IT”. Označení vzniklo podle motta “5 MATERIALS. 5 STRIKES. 5 ON IT”, což značí to, že se na každé tenisce objeví hned pět různých materiálů a také UNDEFEATED logo s pěti čárkami.

Prvním párem je model Nike Dunk Low v modrých odstínech, na kterém se objeví kůže, plátno, semiš, nubuk a hadí kůže. Kromě modré barvy na tenisce najdeš i pořádně nažloutlou sole a bílé detaily. Typické UNDEAFATED logo najdeš nejen na jazyku, ale také i na vnější straně paty.

Jako další v kolekci 5 ON IT máme siluetu Nike Air Force 1, která se pro změnu objeví ve světlých neutrálních barvách s pestrými detaily. Celá bota je tak vesměs šedo-bílá, pouze Swoosh je modrý, pata červená a na jazyku najdeš oranžový tag. I zde se objeví jak pět různorodých materiálů, tak logo s pěti čárkami.

Obě nadcházející tenisky ze spolupráce Nike x UNDEFEATED by měly vycházet již 6. srpna přímo přes web UNDEFEATED. Páry si můžeš prohlédnout v galerii níže.