Drake chystá nové tenisky Nike Hot Step Air Terra

Kromě toho, že Drake chystá nové album “Certified Lover Boy“, si interpret pro své fanoušky připravil i nové tenisky od jeho značky NOCTA spojené s Nike. Konkrétně jde o model Hot Step Air Terra v celobélím provedení s nažloutlou bublinou Air.

Tenhle pár jsme poprvé mohli vidět ve videoklipu na track “Laugh Now Cry Later“, kde si ho na nohy vzal sám Drake. Od té doby se s těmito teniskami umělec chlubil ještě několikrát na Instagramu, kromě bílého provedení jsme dokonce měli možnost spatřit i provedení v černé barvě nebo hadí kůži.

Tenisky Hot Step Air Terra by měly releasovat letos na podzim s cenovkou 150 dolarů, což znamená, že pár Air Force 1 “Certified Lover Boy” by měl vyjít ještě dřív. Pokud bys náhodou nevěděl, o kterém páru přesně mluvím, zkontroluj tenhle článek u nás na webu, kde se to hned dozvíš.

O přesném datumu vydání tě určitě budeme informovat jak tady na webu, tak i u nás na Instagramu. Pokud ještě nemáš, tak dej follow a zapni upozornění, ať o novinkách ze světa tenisek víš vždy jako první.