DaBaby se omlouvá za své homofobní komentáře

Možná už si slyšel o tom, jak se rapper DaBaby v průběhu jeho koncertu na festivalu Rolling Loud velmi kontroverzně vyjádřil k LGBTQ+ komunitě a nemoci HIV. Právě za tyhle v dnešní době nepřípustné komentáře schytal pořádnou vlnu negativních ohlasů jak od svých fanoušků, tak i od zastánců duhové komunity.

U pár negativních komentářů to ale neskončilo, jiní promotéři totiž najednou nechtějí mít s DaBabym nic společného. A vlastně se jim ani nedivím, když ho teď půlka světa za jeho pár homofobních výrazů nenávidí. DaBaby musí teď pořádně litovat, už mu totiž byl zrušen koncert na čtyřdenním festivalu Lollapalooza Chicago. A to není jediná akce, na které se rapper kvůli své kontroverznosti neobjeví, měl se zúčastnit také festivalů Governors Ball, Day N Vegas, Parklife a dalších.

Právě proto se rapper přes svůj Instagram veřejně omluvil všem, kterých se jeho nevhodná slova dotkla. Jeho fanoušci ale podle zmíněného projevu okamžitě odhalili, že tahle omluva pravděpodobně nešla z jeho hlavy, ale že mu jí připravil někdo zodpovědnější. Na tom však není nic špatného, vždyť to dělá vlastně každá slavná celebrita.

V dnešní době, kdy cancel culture ovládá svět, si prostě každý, kdo je nějakým způsobem slavný, musí hlídat, co říká na kameru nebo píše na internet. Pár slov se totiž může pořádně vymstít a otočit komukoliv kariéru úplně naruby. Jaký je tvůj názor na celou kauzu kolem DaBabyho? Dej nám vědět do komentářů pod naším příspěvkem na Instagramu.