Air Jordan 4 “Zen Master” vzpomínají na Phila Jacksona

Pokud si viděl seriál Last Dance, určitě budeš znát Phila Jacksona. Jestli ti tohle jméno nic neříká, měl by sis doplnit znalosti, právě Phil byl totiž velkou součástí historie Michaela Jordana a celého týmu Chicago Bulls v letech 19871998.

V roce 1987 přišel Phil Jackson do Bulls jako náhradník trenéra, už po dvou letech se ale dopracoval až na pozici hlavního kouče, kde s týmem Chicago Bulls dokázal vyhrát neuvěřitelných 6 sezón NBA. Phil byl známý pod přezdívkou “Zen Master”, kterou mu ostatní dali kvůli jeho unikátnímu přístupu k trénování a jeho lásce k východním a indiánským kulturám.

A právě tahle colorway modelu Air Jordan 4 zobrazuje učení a priority, kterými se Phil Jackson v jeho osobním i profesním životě řídil. Oficiální fotky tenisek zatím nebyly zveřejněny, níže se ale můžeš podívat alespoň na mock-up verze, které se ale ještě mohou samozřejmě změnit.

Páry Air Jordan 4 “Zen Master” by měly releasovat za cenu 200 dolarů19. března roku 2022, tudíž si na ně ještě nějakou chvíli budeme muset počkat. Před releasem tě ale určitě budeme informovat, abys náhodou tohle povedené provedení nezmeškal.

Mimochodem, už si viděl tyhle Air Jordan 3 ve spolupráci s Trophy Room? Více zjistíš v jednom z jiných článků u nás na webu.