Air Jordan 11 “Cool Grey” budou releasovat v prosinci

Prosinec bývá každý rok měsícem, kdy nejen, že slavíme Vánoce, ale ještě se můžeme vždy těšit na release jednoho páru Air Jordan 11. Letos se můžeme těšit na extrémně povedenou a jednu z nejvíc ikonických colorways vůbec, dočkáme se totiž barevného provedení “Cool Grey”, které naposledy vycházelo v Retro verzi v roce 2010.

Barvu Cool Grey najdeš hlavně na vrchní části boty, pod kterou se nachází pro model Air Jordan 11 typická patentová kůže v barvě Medium Grey. Základ boty poté tvoří čistě bílá sole s namodralou průhlednou podrážkou. Jako vždy najdeš na straně paty Jumpman logo, kromě něhož si můžeš na patě všimnout i čísla 23.

Release date pro tyhle super páry v barvě Cool Grey je zatím naplánovaný na 11. prosince, do té doby se ale za pět měsíců může spousta věcí změnit. Alespoň retail ve výši 225 dolarů by ale měl zůstat stejný.

Pokud nechceš čekat až do prosince, o měsíc dříve vychází páry Air Jordan 3 “Pine Green”, které určitě pořádně obohatí tvůj botník. Prohlédni si zmíněné tenisky v tomhle článku u nás na webu.