Zakladatelé falešného obchodu Supreme Italia jdou konečně za mříže

Po několika letech po otevření italské falešné pobočky Supreme konečně soud jednou provždy zatrhl její působení. Zakladateli firmy International Brand Firm Ltd., která italský neoprávněný obchod provozovala, jsou otec a syn Michele (53) a Marcello (24) Di Pierrovi. Oba nyní stráví nějaký čas ve vězení, navíc se nevyhnou ani tučné pokutě.

Soudce Martin Beddoe, který měl případ na starosti, označil tenhle pokus o podvod a krádež identity za drzý, urážlivý a plný nepoctivosti. Ve finále vynesl verdikt, který otce posílá na osm let za mříže a synovi uděluje trest pouze tříletý. Jejich firma navíc musí společnosti VF Corporation, která v současné době značku Supreme vlastní, zaplatit 10,4 milionu dolarů za způsobenou škodu.

Dvojice sice nebyla u soudu přítomná, na základě rozsudku ale již byly vydány zatykače a otec i syn jsou nyní trestně stíháni. Michele Di Pierro údajně rozsudek označil za velmi závažný a neoprávněný útok na jejich osobu, obvinění jsou podle něj neopodstatněné a absurdní.

A pokud ti utekl nás článek o pěti nových Dunks, které Nike SB chystá k oslavám Olympijských her, určitě si ho běž na web přečíst.