Za co otočit výplatu z brigády?

Z brigády, z práce nebo odkudkoliv jinud, otázku v titulku si pravděpodobně nepokládáš poprvé. Ve spolupráci s Footshopem jsme pro tebe připravily výběr nových letních kousků, kolekcí a modelů tenisek, které ti dost možná dají odpověď. Samozřejmě vybírej s rozvahou, aby ti něco zbylo také na letní dovádění.

TIP: Nezapomeň, že na všechny nezlevněné kousky z Footshopu můžeš použít 10% slevový kód THEMAG10. Akce neplatí akorát na značku Jordan a již zlevněné zboží.

Stylové pantofle od 20 značek

Otevřené boty nepatří jen na koupák nebo na chodby tvé střední. Úplně v pohodě je během teplých měsíců můžeš používat jako každodenní obuv – pohodlnou, zdravou a navíc stylovou. Čím dál víc totiž sám sebe přistihnu, jak venku vidím někoho v pantoflích a nevěřím, že to vypadá tak dobře. Tak prozkoumej naší nabídku a poznej o čem mluvím.

adidas Originals SPZL Collection

Tvojí pozornosti by určitě neměla uniknout tahle kolekce z dílny tří proužků. Letní retro vibes jako z GTA Vice City ti propůjčí adidas Originals SPZL Collection, která se skládá ze čtyř znovuzrozených siluet, v nichž běžci brázdili ulice v druhé polovině minulého století. Velikostí je zatím dost a cenovka se pohybuje kolem 3 000 Kč. Tak na ně mrkni, s kódem THEMAG10 je můžeš mít i za méně.

Morprime Industries™ X Tommy Triggah X KangaROOS “INSIDE JOB”

Tímhle kolabem vzdává KangaROOS hold všem sběratelům a zároveň jim brand připravil takové malé vánoce uprostřed léta. Tohle je první pár ze série Inside Job, kdy se vždy duo ikon světa sneakers spojí na volné tvorbě vlastní tenisky s klokanem na jazyku. Že je všechno ručně dělané a z prémiových materiálů ti snad připomínat nemusím. I proto ta vyšší cenovka. Zároveň na Footshopu najdeš poslední z 500 celosvětově vydaných párů. Tak si chytni tuhle sběratelskou limitku.

Letní kolekce Y-3

Elegantní spojení adidasu a Yohjiho Yamamota se poslední dobou orientuje na tvorbu stále více outdoorových tenisek a oblečení. Jako by tenhle prémiový koncept, který u nás jinde než ve Footshopu neseženeš, předpovídal nějakou apokalypsu, na kterou nás plánuje co nejlépe vybavit. Ať už je to jakkoliv, Y-3 se to skvěle daří a nejnovější kousky tě o tom přesvědčí už na první pohled.

adidas ZX 10/8 CANDYVERSE

Tenhle model z legendární série ZX ti sem dávám takhle samostatně, protože ačkoliv se nejedná o žádný speciální limitovaný release, podle mě jsou tyhle tenisky jednoduše krásné. Nemohl bych se cítit dobře, kdybych ti o nich neřekl. A to nejen z důvodu, že vím, jak pečlivě tvořený a kvalitní je jejich povrchový materiál. Tak si pro ně klikni a prozkoumej detaily.

*Tento článek vznikl ve spolupráci se streetwear storem Footshop