YEEZY DAY 2021 je naplánovaný na 3. srpna

Nepravidelná oslava spolupráce Kanyeho Westa a značky adidas je opět tady. Letošní YEEZY DAY by se měl v Evropě uskutečnit už 3. srpna, tak doufejme, že to nedopadne stejně jako s Kanyeho novou deskou DONDA, která musela být odložena.

Dne plného dropů starých i nových Yeezys se nejdříve dočká americký trh, kde by měl YEEZY DAY proběhnout už 2. srpna. O den později tahle speciální příležitost přijde i do Evropy a Asie. Všechny tenisky, které v ten den budeš mít šanci chytit, zatím sice nebyly odhaleny, už teď ale víme, že se můžeš těšit třeba na release zbrusu nových YEEZY 700 V3 “Dark Glow” nebo navrát legendárních YEEZY BOOST 700 v OG provedení “Wave Runner”.

Američané budou moct všechny tenisky chytat přes aplikaci Confirmed, YEEZY Supply nebo přímo přes adidas web, v Evropě můžeš své štěstí zkusit pouze v rámci aplikace Confirmed nebo na webu adidas.

Poslední YEEZY DAY proběhl v srpnu roku 2019, kdy v průběhu 14 hodin vyšlo v půlhodinových intervalech desítky tenisek. Zatím není jisté, jestli tahle akce bude i letos probíhat podobně, určitě ti o tom ale dáme vědět.

Kromě toho nás v srpnu čeká i SNKRS Day, který pro změnu každý rok oslavuje narozeniny aplikace SNKRS. Tahle oslava by se měla uskutečnit až po YEEZY dnu, kdy přesně ji ale můžeš čekat už ti prozradím v tomhle článku.