Trojice párů Nike Dunk High 1985 “Acid Wash” nás čeká ještě letos

Po releasu jednoho páru Nike Dunk High 1985 ve spolupráci se značkou UNDERCOVER už můžeš znát rozdíly mezi touhle siluetou z roku 1985 a tou, která se používá dnes. Jazyk je delší, bota je o trochu vyšší, najdeš na ní upravenou sole a celý look tenisky se zdá být o mnoho mohutnější.

Nyní Nike přichází rovnou se třemi dalšími colorways modelu Nike Dunk High 1985, přičemž všechny řadíme do kapsule Acid Wash. Některé části těchto tenisek se totiž zdají být odbarvené. Těšit se můžeš na provedení laděné do červena, do žluta i do černa.

Jak červené, tak i černé provedení již bylo oficiálně odhaleno, na pořádné fotky žluté colorway si ovšem budeme muset ještě chvíli počkat. Jedno mají ale páry společné – na všech najdeš nažloutlou sole. Kromě toho všechny páry přijdou ve speciálním boxu.

O ceně ani datumu vydání se v současné chvíli nikdo z Nike zatím nezmínil, předpokládá se ale, že by tenisky “Acid Wash” měly dropovat ještě tenhle rok.

Mimochodem, už víš, kdy releasují nízké páry ze spolupráce Jordan x Travis Scott x fragment design? Pokud náhodou ne, zjistíš to v tomhle článku u nás na webu.