SNKRS Day nás čeká už za měsíc

Jako každý rok, i letos se můžeme 8. srpna těšit na oslavu vzniku aplikace SNKRS od značky Nike. Už jsou to téměř 4 roky, co má miliony sneakerheadů z celého světa nainstalovanou tuhle appku v mobilu a každý týden se snaží chytnout nový release limitovaných tenisek, které zrovna dropují.

A na co se vlastně v rámci oslav 4. výročí SNKRS aplikace můžeme společně těšit? Na základě minulých let je jasné, že 8. srpna máš druhou jedinečnou šanci chytit ty nejlepší a nejvíc exkluzivní tenisky z roku 2021. Jmenovitě se můžeš těšit například na mnoho párů Air Jordan 1, Air Jordan 4, Nike Dunk a také na kolaborace s Off-White, Travisem Scottem a mnoho dalšího. Co přesně nás letos čeká se ale dozvíme až těsně před SNKRS dnem.

Pro získání přístupu k doskladněným teniskám budeš muset projíždět aplikaci SNKRS a hledat v ní ukryté SNKRS tagy. Funguje to v podstatě jako taková schovávaná, kdo najde tag první, může ho seškrábat jako stírací los a získat tak možnost koupit si nějakou z letošních limitovaných tenisek za retail.

Po SNKRS dni nás čeká také mnoho speciálních releasů k Halloweenu, první pár Nike Dunk Low “Mummy” si můžeš prohlédnout už teď na webu.