Sneaker Alarm Week #8: Travis jedničky a Parra Dunky

Další týden znamená další nálož nových tenisek, ze kterých můžeš vybírat další přírustky do tvého botníku. Jaké releasy bys tenhle týden určitě neměl zmeškat zjistíš jako vždy ve Sneaker Alarmu, pravidelné sérii, ze které najdeš na webu THE MAG každý týden nový díl.

UNDERCOVER x Nike Dunk High 1985 “Gym Red” – 28. července

Ve středu vychází další část spolupráce značek Nike a UNDERCOVER, tentokrát se můžeš těšit na model Dunk High. Není to ale pouze silueta Dunk High tak, jak ji znáš z dnešních dob, jde totiž o starou variantu z roku 1985. Na první pohled si tak můžeš všimnout rozdílů ve výšce nebo v jiné podrážce. Tyhle tenisky jsou vyrobené z prémiových materiálů, proto byl jejich retail navýšen na 150 euro/3 850 korun. Vycházet by měly i se zbytkem kolekce Nike x UNDERCOVER už 28. července.

FTC x Nike SB Dunk Low Pro “Sento” – 28. července

Tyhle bílo-modré tenisky se žlutými detaily vychází s několika ostatními páry k oslavám letošních olympijských her. Vznikly ve spolupráci s řetězcem obchodů FTC, který v Americe prodává především oblečení na skate. Svými barvami tyhle páry naráží na takzvané Sento, což je pojem pro veřejné lázeňské domy v Japonsku, kde se letos olympiáda pořádá. Cena těchto tenisek je nastavena na 110 euro/2 800 korun, datum vydání je naplánováno na stejný den, kdy dropujou UNDERCOVER Dunky, tedy také 28. července.

Parra x Nike SB Dunk Low “Abstract Art” – 29. července

Jedny z nejvíc očekáváných tenisek letošního roku jsou tyhle nízké Dunky ve spolupráci se značkou Parra. Stejně jako colorway “Sento”, i tyhle páry vychází k příležitosti letošních olympijských her, které se právě odehrávají v Tokiu. Zbylé tři páry ze zmíněného Olympic packu najdeš v tomhle článku. Speciální vlastností těchto pestrobarevných tenisek je to, že právě barevné části mají vždy dvě vrstvy. Ta první se nošením ošoupe a odkryje růžový podklad, který se pod ní skrývá. Provedení “Abstract Art” by mělo vycházet již ve čtvrtek 29. července za 110 euro/2 800 korun.

Travis Scott x Fragment x Air Jordan 1 High – 29. července

Nejspíš úplně nejvíc hyped teniskou letoška je tahle spolupráce značky Jordan, fragment designu a Travise Scotta. O těchto párech ses mohl na našem webu dočíst už jednou, z minulosti už tak můžeš přibližně vědět, co tě při tomhle releasu čeká. Šance, že chytneš tenhle pár, je totiž asi stejně velká jako šance, že vyhraješ loterii. Nesmrtelný model Air Jordan 1 s obráceným Swooshem a fragment logem na patě totiž dělá divy. Release téhle vysněné spolupráce by měl proběhnout již 29. července za přibližnou cenu ve výši 160 euro/4 100 korun.

sacai x Nike Blazer Low “British Tan” a “Iron Grey” – 31. července

O těchto dvou colorways siluety Nike Blazer Low ve spolupráci se značkou sacai už jsme u nás na webu také psali. Tehdy měly ještě obě provedení jiný release date, nakonec ale budou nejspíš dropovat ve stejný den, a to 31. července. Jak barevná varianta “British Tan”, tak i “Iron Grey” bude vycházet s cenovkou 120 euro/3 100 korun.

Pro tenhle týden je to opět všechno, už teď se těším na ten příští. Tentokrát to bylo dost nabité a určitě je na co se připravit, tak ani jeden z dropů výše nezmeškej. A když už jsem tu zmínil ty jedničky ve spolupráci s fragmentem a Travisem Scottem, viděl si tyhle samples, které vlastní DJ Chase B? Které se ti líbí víc?