Sneaker Alarm Week #6: Jedničky Low, Mid i High

Kalendář znovu ukazuje neděli, což znamená jedinou věc. Konečně si můžeš přečíst další díl Sneaker Alarmu, pravidelné nedělní série, která tě vždy spolehlivě informuje o těch nejzajímavějších a nejlepších teniskách nadcházejícího týdne.

Air Jordan 1 Low a Mid “Wolf Grey” – 15. července

Ve čtvrtek můžeš v aplikaci SNKRS koupit hned dva různé páry Air Jordan 1 v barevném provedení Wolf Grey. Vybírat můžeš z nízké a středně vysoké verze, které se navzájem liší nejen výškou, ale také Swooshem. U Low provedení je totiž Swoosh ve stejné barvě jako ostatní šedé části tenisky, zatímco u Mid verze má Swoosh modrý nádech. Oba páry jdou do prodeje 15. července, za Low provedení zaplatíš 110 euro/2 850 korun a za Midy 120 euro/3 100 korun.

New Balace BB550 “Sea Salt Pack” – 16. července

Model BB550 od značky New Balance je v poslední době na přímočaré cestě k tomu, aby se stal nejoblíbenější New Balance siluetou vůbec. Většina nových releasů bývá téměř okamžitě po zpřístupnění vyprodána, jinak tomu nejspíš nebude ani tentokrát. V Sea Salt Packu se můžeš těšit na provedení s bílým základem a detaily v barvách University Gold, Black a Maroon. Na jeden pár si připrav 120 euro/3 100 korun do 16. července, kdy tyhle skvělé New Balancy dropují.

Air Jordan 1 High “Electric Orange” – 17. července

O den později se můžeš těšit na další Jordany, v tomhle případě už konečně ve vysokém provedení. Jak už název Electric Orange napovídá, na těchto teniskách najdeš oranžovou, kromě ní ale hlavně také kombinaci černé a bílé. Pokud hodláš 17. července zařadit tyhle jedničky do tvé kolekce, připrav si 160 euro/4 100 korun.

Air Jordan 3 “Racer Blue” – 17. července

V ten samý den budou také vycházet tyhle skvělé modro-bílé Air Jordan 3, o kterých ses sice mohl dočíst již v minulém dílu, evropský release byl ale nakonec přesunut na déle. Nakonec je naplánovaný na 17. července, tak se v ten den nezapomeň zapojit do nějakého rafflu. Retail párů v barvě Racer Blue by měl být 190 euro/4 900 korun.

V jiných novinkách o teniskách se mohl dočíst třeba o tom, že Jeremy Scott vydává nové pantofle adidas adilette v jeho specifickém stylu. Podívej se na ně sám v jednom z jiných článků na webu.