Sneaker Alarm Week #5: Celočerné Futurecrafty i nové Golf Conversky

Neděle je konečně tady, a to znamená jediné – další díl pravidelné série Sneaker Alarm, která tě každý týden informuje o těch nejzajímavějších a nejdůležitějších releasech nadcházejícího týdne. Co náš čeká tentokrát?

Nike Dunk Low “Black/White” – 5. července

Panda Dunky, jak se těmto teniskám podle jejich barevné kombinace často přezdívá, se dočkají dalšího restocku. Podobná neutrální bota by měla být součástí každého botníku už jenom proto, že jde vzít opravdu k úplně všemu. Pokud tyhle černobílé pecky ještě nemáš ve své sneakers rotaci, hned v pondělí 5. července máš další šanci je do ní za 100 euro/2 550 korun zařadit.

adidas Yeezy Boost 700 MNVN “Blue Tint” – 5. července

Začátek týden bude nabitý. Kromě černobílých nízkých Dunků, v pondělí vychází také tyto Yeezy Boost 700 MNVN v barevném provedení Blue Tint. Tyhle tenisky jsi poprvé mohl vidět už na začátku dubna, až teď nás ale čeká oficiální release. Ten se uskuteční na stránce Yeezy Supply už 5. července. Barvu Blue Tint s reflexním nápisem “700” doplňuje černá sole a stejně barevné detaily, retail by podle aktuálně dostupných informací měl být 220 euro/5 620 korun.

adidas Futurecraft 4D “Triple Black” – 7. července

Pokud chceš na léto pořádně prodyšnou botu, ve které se budeš cítit v pohodlí i po celém dni chození, čti pozorně. Ve středu 7. července totiž adidas vydává další provedení modelu Futurecraft 4D, jehož sole vyrábí ze speciálního materiálu 3D tiskárna. Právě tahle futuristická mřížka zajišťuje pohodlí a lehkost tenisky. Za kvalitu se ale platí, proto za tenhle celočerný pár zaplatíš 220 euro/5 620 korun.

Golf Le Fleur x Converse Chuck 70 “Yellow Flame” – 9. července

Dlouholetá spolupráce Tylera, The Creatora a jeho značky Golf Le Fleur s Converse v červenci pokračuje. Těšit se můžeš na tyhle světlé Chuck 70 se žlutým nádechem a růžovo-modrými motivy. Tyto vysoké tenisky by měly přes stránku Converse dropovat už 9. července, přičemž přesná cena se zatím úplně neví. Vzhledem k ostatním cenám modelu Chuck 70, by se ale retail měl pohybovat okolo hranice 100 euro/2 550 korun.

Air Jordan 3 “Racer Blue” – 10. července

V sobotu se poté můžeš těšit na nové trojky v barevném provedení Racer Blue. Tyhle bílé Air Jordan 3 s modrými a šedými detaily tě vyjdou na 190 euro/4 860 korun a koupit je budeš moct už 10. července.

Air Jordan 5 “Quai 54” – 10. července

V ten samý den vychází ještě jedny Jordany, tentokrát to ale bude model Air Jordan 5, který vychází k příležitosti světového mistrovství ve streetbalu ve Francii. Kromě těchto pětek by tě mohly zaujmout i další páry v rámci spolupráce s Quai 54, mezi kterými najdeš třeba Air Jordan 6 nebo Break Slides a další. Tenisky níže vychází už 10. července, cena zatím ale nebyla oznámena. Ve většině případů ale retail této siluety nepřesáhne 225 euro/5 750 korun.

Tak co, který pár z dnešního Sneaker Alarmu tě zaujmul nejvíc a který tě naopak vůbec nebaví? Kdybych měl já něco ze seznamu vypíchnout, budou to určitě Converse Chuck 70 ve spolupráci s Golf Le Fleur, které se podle mě jako vždy opravdu povedly.

Pro tenhle týden je to všechno, další díl této pravidelné série najdeš na webu už příští neděli, tak se nezapomeň stavit.

Kromě tenisek nahoře by tě mohla zaujmout i nová a dlouho očekávaná spolupráce značek Vans a Palace, o které jsme psali v jednom z našich nedávných článků, tak to určitě běž checknout.