Sneaker Alarm Week #7: Pradidas je zpět

Jako každou neděli i dnes přichází nový díl Sneaker Alarmu, pravidelné série článků, která tě každý týden obohatí o informace ohledně těch nejzajímavějších dropů z nadcházejícího týdne. Nebudu to déle zdržovat, pojďme se společně vrhnout na první tenisky!

adidas x Prada A+P LUNA ROSSA 21 “Black” a “Grey” – 19. července

Pradidas neboli spolupráce značek adidas a Prada je zpátky. Naposledy jsme se ve spojení těchto dvou jmen dočkali třech párů adidas Superstar, tentokrát se Pradidas vrací hned se dvěma colorways siluety A+P LUNA ROSSA 21. Vybírat můžeš z provedení Grey a Black, při nákupu tě ale možná trochu zaskočí retail tenisky. Za jeden pár totiž zaplatíš 550 euro/15 000 korun. Pokud tě ani tak nepřešel zájem, nezapomeň se hned v pondělí přihlásit do losování v adidas aplikaci Confirmed.

Air Jordan 1 Mid “Metallic Blue” – 20. července

Jako další tu mám jedny Midy, které většinu mužů nemusí moc zajímat, vycházet totiž budou pouze v dětských a dámských velikostech. Pokud máš tedy nohu větší než EU 40, tak se obávám, že je nefitneš. Na těchto párech Air Jordan 1 najdeš kromě bílo-černého základu najdeš taky sytě modrou, podle které se tahle colorway jmenuje. Malé velikosti ovlivnily i retail, který je nyní pouhých 85 euro/2 140 korun. Release je naplánovaný na 20. července, tak si tohle datum zapiš do kalendáře, protože fráze za málo peněz hodně muziky u těchto tenisek platí dvojnásob.

Nike Dunk Low “Yellow Strike” – 22. července

Ve čtvrtek se poté můžeš připravit na drop nových nízkých Dunků v barvě Yellow Strike. Jak už dokázaly páry Nike Dunk Low “Lemonade“, žlutá je teď prostě trendy. Na to sází i provedení Yellow Strike, které vychází 22. července za obvyklý retail u Dunků, což je 100 euro/2 850 korun. Nosíš žlutou rád, nebo těmhle teniskám nedáš ani šanci?

Nike Dunk Low “Purple Pulse” – 22. července

Ve stejný den se dočkáme ještě jednoho provedení modelu Nike Dunk Low, tentokrát ale žlutou nahradila fialová, do které je celá teniska laděna. Kromě jiných barev se tak nic nemění, veškeré rozložení barev čili colorblocking zůstává při starém. Stejně jako u tenisek Yellow Strike, i tentokrát za jeden pár zaplatíš přesně 100 euro/2 850 korun, což je za tak povedené colorways super cena. A pokud tě náhodou volba barev tentokrát neoslovila, zkus se do rafflu přihlásit i tak, třeba zrovna vyhraješ a prodejem otočíš pár korun k dobru.

Off-White x Nike Zoom Tempo NEXT% – 23. července

Posledním releasem, který v rámci příštího týdne zmíním, jsou tyhle tři Off-White provedení modelu Zoom Tempo NEXT%. O těch už ses mohl na webu dočíst jednou, pokud si tedy zmíněný článek četl, už víš, že tenisky budou stát 260 dolarů/6 600 korun. Všechny tři colorways by měly vycházet ve stejný den, a to v pátek 23. července.

V jiném článku ze světa sneakers ses mohl dočíst třeba o nedávno odhalených párech AMBUSH x Nike Dunk High v křiklavé barvě Flash Lime. Prozkoumej je sám tady.