Skončí nové Off-White Zoom Tempo NEXT% ve slevách stejně jako jejich předchůdci?

Je těžké stíhat tempo, se kterým Virgil Abloh vydává nové projekty, a to ať už se značkou Off-White, nebo s Louis Vuitton. Po mobilní hře, nových LV skateboardech nebo 21 různých párech Air Force 1 s LV monogramem chystá Virgil tři nové Off-White provedení siluety Zoom Tempo NEXT%.

Na všech třech nových colorways najdeš obvyklé Off-White prvky, na které už jsme všichni zvyklí. Určitě tak nebude chybět ziptie na tkaničkách, logo “AIR” u paty nebo třeba Off-White™ for NIKE branding na vnitřní straně každé boty. Těšit se můžeš na červeno-bílou, zelenočernou a růžovo-černou kombinaci.

S přepracováním modelu Zoom Tempo NEXT% se Off-White vrací na běžeckou trať, tyhle tenisky jsou totiž na běhání jako dělané. Dost tím připomínají release modelu Nike Vapor Street, který proběhl na konci roku 2019, tenisky byly ale dostupné ještě několik měsíců potom. Byl to totiž jeden z mála Off-White x Nike dropů, které se okamžitě nevyprodaly. A nejen to, spousta velikostí tehdy končilo ve slevách, protože je jednoduše nikdo nechtěl.

Jestli to tentokrát nedopadne stejně je otázkou, spousta lidí už ale má jasno jenom kvůli vysokému retailu ve výši 260 dolarů.