Rest a Paulie Garand vydali nový track věnovaný českému olympijskému týmu

Dvojice Rest a Paulie Garand z labelu Ty Nikdy včera večer vydala nový singl s názvem Stamina, který vznikl ve spolupráci s Českým olympijským výborem. Track je ale věnován nejen samotnému olympijskému týmu, ale úplně každému, kdo se v něm najde. A to ať už jde o vrcholové sportovce, nebo obyčejné lidi, kteří neustále mají chuť zlepšovat se a posouvat vlastní hranice v tom, co je baví.

“Když mi začátkem roku zavolal Paulie Garand a zeptal se mě, jestli s nim nedám track pro českej olympijskej tým, neváhal jsem ani vteřinu a ihned jsem byl pro všema deseti. Málem mi bouchla hlava, nemohl jsem tomu uvěřit. Kluci z olympijskýho výboru (Tomáš Houska & Ondřej Hnilica) ho oslovili sami od sebe, protože spousta mladejch sportovců z týmu poslouchá rap a maj prej rádi i naší tvorbu,” říká Rest na svém Instagramu.

Track vyšel na YouTube kanále Ty Nikdy i s videoklipem, o který se postaral Ondřej Kudyn a jeho tým. Povedený beat spolu s finálním masterem a mixem zajistil osvědčený parťák z labelu, Kenny Rough. Singl Stamina najdeš už i na streamovacích platformách, poslechnout si ho můžeš jak na Spotify, tak i na Apple Music.

Kromě dvojice Rest a Paulie Garand vydal nedávno nový singl i Smack, pokud si ho ještě neslyšel, určitě ho běž zkontrolovat. Najdeš ho na tomhle odkazu.