První pohled na páry Off-White x Nike Blazer Low

Značka Off-White už sice se siluetou Nike Blazer už nejednou pracovala, zatím vždy ale pouze s High provedením tohohle modelu. Nyní byla poprvé odhalena první fotka nových Blazerů v nízkém střihu. A je to opět úplně něco jiného, než co jsme viděli u vysokých.

Rozdíl mezi Off-White Blazery a normálními Blazery najdeš vlastně všude. Především na patě, kde je sole nahrazená speciální hmotou s kulatými dírkovanými detaily. Nahoře kromě normálních černých tkaniček najdeš i jednu zelenou zavázanou kolem celé boty, jako to můžeš znát z nízkých Off-White Dunků. Kromě toho na botě najdeš průhledné díry, které můžeš pomocí žiletky vyříznout, stejně jako to bylo u párů Off-White x Air Jordan 5.

Dále na tenisce najdeš staré známé detaily jako potisk “SHOELACES” na tkaničkách nebo černý tag s Off-White brandingem. Většina boty je vyrobená z umělé kůže, pouze sole s podrážkou jsou gumové.

V současné době zatím nevíme o retailu ani datumu vydání téhle kolaborace vůbec nic, až se to ale změní, určitě se o tom dozvíš právě u nás na webu. Do té doby si můžeš prohlédnout a popřípadě i chytit nízké Blazery ve spolupráci se značkou sacai. Více se dozvíš v jiném článku u nás na webu.