Oficiální pohled na páry Travis Scott x fragment x Air Jordan 1

Přesně měsíc zpátky sis u nás na webu mohl poprvé přečíst článek o nových jedničkách ve spolupráci s Travisem Scottem a fragment designem, tehdy ještě ale šlo pouze o leaknuté fotky a nic nebylo oficiálně potvrzeno. To se ovšem nyní změnilo, Nike totiž konečně zveřejnilo oficiální fotky jedné z nejočekávanějších a nejvíc hyped kolaborací letošního roku.

Páry Travis Scott x fragment x Air Jordan 1 High přijdou v barvě “Military Blue” a určitě na nich nebudou chybět ty nejvíc ikonické prvky, na které jsme zvyklí. Na teniskách tak stoprocentně najdeš Travisův otočený Swoosh, stejně jako fragment logo na pravé patě a Cactus Jack smajlík na druhé straně.

Kromě Military Blue najdeš na botě hlavně bílou barvu s černými detaily. Jelikož jde o model Air Jordan 1 High, těšit se můžeš určitě i na Wings logo na vnější straně boty spolu s Nike Air tagem na jazyku. Kromě něj na straně jazyku najdeš i speciální fragment design tag. Tenisky samozřejmě přijdou ve speciálním boxu v modré barvě s detaily Travise, fragmentu i Jordan brandu. Soles nejsou úplně čistě bílé, místo toho mají předem nažloutlý nádech.

Podle současně dostupných zdrojů by tahle neskutečná spolupráce měla releasovat 29. července přes SNKRS a další retailery za cenu 175 dolarů. Šance je chytit je sice mizivá, alespoň za pokus to ovšem stojí.

Kromě nových tenisek se Travis Scott nedávno podílel i na založení jeho další značky Cactus Farms, která se zaměřuje na pěstování a distribuci kvalitní trávy. Více se dozvíš v jiném článku na webu.