Oficiální pohled na páry Travis Scott x fragment x Air Jordan 1 Low OG

Potom, co včera vyšly ze spolupráce Travise Scotta, fragment designu a Jordan Brandu vysoké páry Air Jordan 1, jsme se nyní konečně dočkali pořádných fotek nízkého provedení. To má sice podle mnoha lidí mnohem lepší rozmístění i výběr barev než vysoké páry, ani to ale nepomůže tomu, aby někdy byly Low páry AJ1 úspěšnější než ty High.

S barvou Sail, kterou si mohl u vysokých párů najít pouze na sole, pracujou páry Air Jordan 1 Low OG mnohem víc. Kromě sole se zde totiž objeví také na otočeném Swooshi, tkaničkách i části jazyku. Dalšími dominantními barvami jsou černá a bílá, které v kombinaci najdeš na špičce tenisek. To vše doplňují modré detaily na podrážce, patě a jazyku. Právě modré se objeví na těchto párech mnohem méně, ve finále je to ale možná jenom dobře.

Z vyšitých detailů musím zmínit Air Jordan Wings a Cactus Jack loga na patě, pod kterými najdeš ještě menší fragment a Travis Smiley vtisklá loga. Stejně jako u High párů, i tady najdeš extra fragment tag na straně jazyku. A co víc, i tyhle páry přijdou ve speciálním boxu.

Retail těchto povedených tenisek by měl být maximálně 150 dolarů, přičemž release date je v současné době naplánovaný na 13. srpna. Pokud by se mělo něco změnit, určitě tě o tom budeme informovat právě tady u nás na webu.

Mimochodem, viděl si tyhle samples? Je to sice vysoké provedení, colorblocking je ale stejný, jako u nízkých párů. Tenhle extrémně limitovaný pár vlastní Travisův dobrý kamarád DJ Chase B a více se o něm můžeš dozvědět v jednom z našich jiných článků.