Off-White se spojil s Pioneer na limitované edici DJ konzolí

Značka Off-White v čele s Virgil Ablohem přichází s projektem “SOUND ENGINEERING”, který zahrnuje limitovanou DJ konzoli značky Pioneer i speciální kolekci oblečení. Není to poprvé, co tyhle dvě značky spolupracují. Ve skutečnosti už v minulosti vznikly dvě jiné konzole, tenkrát to však byly modely CDJ-2000NXS2 a DJM-900NXS2, zatímco nyní nás čeká model DDJ-100.

Jak už bylo řečeno, základ tvoří model DDJ-100, který Virgil přepracoval v kombinaci bílé a oranžové barvy. To doplňují černé knoflíky nahoře a pestrobarevné tlačítka dole.

Kromě DJ konzole projekt “SOUND ENGINEERING” zahrnuje i pár kousků oblečení jako trika, mikiny, bundu a další. Prohlédni si něco z kolekce na fotkách níže.

“Jak hudba, tak i móda mají podle mého názoru jedinečnou a obrovskou sílu spojovat lidi a zároveň vám oboje dává možnost vyjádřit svůj současný postoj,” říká o kolekci Virgil Abloh, hlava značky Off-White.

Bohužel pro většinu Evropy, konzole vycházela pouze v jediném obchodě v Londýně, získat ji tak bylo téměř nemožné. Určitě jde ale stále o pěkný kousek umění spojujícího hudbu a módu do jednoho.