Nik Tendo vydal novej projekt “Jsem v pohodě, sem v prdeli”

Nik Tendo vydává po necelém roce novej projekt “Jsem v pohodě, sem v prdeli.” Jak je ti asi už jasný, album vyšlo pod labelem Milion+ a o distribuci projektu se postarala česká odnož Universal Music.

Před dropem alba vydal Nik Tendo hned tři videosingly – prvním byla “Malá Biš“, která vyšla už před více než půl rokem. Lyrics video k týhle věci dělal Hasan a o produkci se postaral Mylk Chocolate, kterýho možná znáš spíš pod pseudonymem “Sen” (@somnousen).

Chvíli před albem vyšly taky singly “Nezměníš” a “Lingo“. Na “Lingu” se objevil Shimmi – jeden ze tří rapperů, který si Nik Tendo na svůj projekt pozval. Videoklip k týhle věci měl na starost Tibor Kuna a za kamerou se objevil taky Tkeej.

O videosinglu “Nezměníš” se můžeš dočíst více v našem článku tady.

Celkově projekt obsahuje osm tracků a jak už jsme psali nahoře, objevili se na něm tři featuringy. Už zmíněnej Shimmi na “Lingo“, ale taky Separ na tracku “Líp než ted’” a Yzomandias na “721” – na posledních dvou se produkčně činil HAARP (@haarponthebeat), beat na “Lingo” dělal Holy Pontiac (@holypontiac).

HAARP-ovy produkce se na projektu objevily celkem třikrát – třetím trackem je “Strobo“, který na albu najdeš pod číslem sedm. Decky přispěl na projekt dvěma produkcemi – výše zmíněnej track “Nezměníš” a “13 komnata“.

Celej projekt ukončuje osmej track “S.P.J.D.“, což je zkratka pro “stejnej příběh, jinej den“. O beat tohodle tracku se postaral Lupinekwakeup (@__lupinek__), kterej nedávno spolupracoval s Nikem a Vercettim na jejich společný věci “Nemám Strach“, která se ale na projektu neobjevila.

Celý album graficky doprovází heslo “A.C.A.B.“, Nikova oblíbená sedmička a záměrná chyba v podobě různejch fontů textu. Fotku, která se stala obalem alba, fotil JS (@nechciseotombavit) někdy mezi roky 2017 a 2018.

Na webovkách Milion+ stále běží předprodej fyzický kopie alba i merche – můžeš si vybrat ze tří barevnejch provedení u kšiltovek a dvou u triček. Předprodej najdeš tady.