Je Niktendo v prdeli? NFTS #750

Nikos a Verune ti po krásný a osvěžující dovolený v exotickém Brně posílaj novej díl News From The Streets. Sleduj!

1.Na našem HeroHero právě ted’ najdeš první video z našeho výletu do BrnaGnosis balil brka „v extrémních podmínkách” na brněnský přehradě.

2.27.8. se v pražským Chapeau Rouge bude konat show Taomiho a WENa – lístky najdeš v odkaze dole. My tam budem, tak doufáme, že i ty!

3.V neděli vychází in-store kolekce Section a Alure, a to na druhý narozeniny pražskýho Sectionu na Jagellonský, který budou zároveň i poslední – celej obchod se stěhuje na nový místo. Doraž si koupit nějaký věci z kolekce nebo se vyfotit s tvým oblíbeným rapperem.

4.Otisovo debutové albumTo Som Ja” konečně najdeš na streamovacích platformách. Album vyšlo už v roce 2011 a to jenom jako fyzická kopie.

5.Eremáci maj pro tebe ready šílenou tour po Česku, která začíná už 30.7. v Liberci a končí 7.8. v Praze. Dobrá nálada, alkohol, DJs a další důležitý věci.

6.Peter Pann vydal Making Of videoklipu k tracku „Stroj” se Separem a Kalim.

7.Paulie Garand, Rest a Kenny Rough vydali novej videosingl “Stamina“. Věc vznikla ve spolupráci s Českým olympijským výborem a v klipu se objeví taky několik českých sportovců – třeba kanoista Martin Fuksa nebo střelec Jakub Tomeček.

8.Rytmus vydává Rapíky Starej Matere číslo 29.

9.Dorian leakuje na svým instagramu novej track „Top Class” s Totally Nothinem.

10.V novým díle Výměny Aut na kanále Egmont Garage se objevil Michal Suchánek.

11.Kniha “Českej Rap” od DJ Poety by měla vyjít už tenhle podzim. Více se dočteš u nás na webu.

12.Začínajúci rapper Erick Mati vydává svůj druhý singl, který se jmenije “GAME OVER”. O produkci se postaral londýnský producent TR, který už má za sebou spolupráce se jmény jako M Huncho, AJ Tracey nebo Unknown T.