Nejlepší streetwear týdne #2

Jestli ti pod očima prošel článek z předminulého týdne, pak sis určitě všiml, že jsme název Nejlepší tenisky týdne změnili na Nejlepší streetwear týdne. Proč? Protože na Footshopu kromě tenisek pravidelně najdeš také pečlivě vybrané kolekce oblečení a byla by škoda tě o ně ochudit. Vždycky se budu snažit vybírat takové, které budou mít sklony k tomu ladit s aktuálním výběrem tenisek. Tak se pohodlně usaď a nech se inspirovat. Mimochodem ještě ti musím zmínit, že s kódem THEMAG10, máš ve Footshopu 10% slevu na celý nákup. Neplatí ale na již zlevněné zboží a značku Jordan.

Asics Gel-Lyte III OG Tourmaline

Když Shigeyuki Mitsui představil před více než 30 lety návrh na nové tenisky Asics, setkal se s velkým nepochopením. Časem se mu ale podařilo svůj revoluční nápad protlačit, a i díky obřímu zájmu veřejnosti se z Asics Gel-Lyte III stala jedna z nejkultovnějších tenisek historie Japonského brandu. Teď přichází v sytě barevné variantě s názvem Tourmaline. Tuhle super pohodlnou novinku najdeš pochopitelně online na Footshopu, tak ji prozkoumej zblízka.

Cena: 3 339 Kč

Vans Old Skool 36 DX Anaheim Pack

Anaheim Factory Pack je produktová řada Vans, která odkazuje na původní kalifornskou továrnu legendární značky. Její součástí jsou tenisky v OG shapech, stvořené z kvalitnějších materiálů a často s dost netradičním zevnějškem. Nejnovější kolekce obsahuje 3 nejpopulárnější modely v tomhle tak trochu květinově vyhlížejícím provedení. Do aktuálního výběru jsem zařadil právě Old Skooly, kterým to sedlo maximálně. 

Cena: 2 699 Kč

Nike Daybreak-Type Thunder Blue

Rozbřesk v barvách bouřky. Daybreak patří k retro modelům, které Nike v posledních letech zrestaurovalo do podoby, která chutná i nejnáročnějším sneaker gurmánům dnešní doby. “Type” verze různých tenisek bývají vždy ve znamení dekonstruktivních prvků a techwear vibu, což tentokrát neminulo právě siluetu Daybreak. Velmi komfortní, za dobrou cenu a navíc v barevné kombinaci, která roku 2021 bude slušet nejen v létě.

Cena: 2 399 Kč

Nové kolekce Pleasures a Carhartt WIP

A nakonec i slibované outfit tips. Na Footshopu najdeš nové pánské kolekce od značek PLEASURES a Carhartt WIP, se kterými můžeš pohodlně sladit všechny tenisky z dnešního výběru. Jaký styl je ti bližší? Pokud spíš americký workwear z pevných materiálů a širších střihů, pak je pro tebe Carhartt jasná volba. Pokud ale volíš spíš techno vibe a trošku víc trippy motivy, pak stropro sáhni po PLEASURES. Nejlepší ale bude když prozkoumáš obojí a porovnáš.

To je dneska všechno. Nezapomeň The Mag ladit zase v pátek, kdy se budeš moct těšit na další čerstvou várku nejlepšího streetwearu.

*Tento článek vznikl ve spolupráci s Footshopem.