Louis Vuitton vydává další skateboardy za nesmyslné částky

Luxusní francouzská značka Louis Vuitton v čele s návrhářem Virgilem Ablohem představuje dva nové skateboardy. Jeden se drží staré klasiky ve formě LV monogramu na dřevěném podkladu, zatímco ten druhý sází na barevnějšími vodovkovou variantu, v jejímž duchu se nese téměř celá nejnovější kolekce.

Úplně první skate v Louis Vuitton kabátě spatřil světlo světa v roce 2014, tenkrát vyšel s neonovým graffiti potiskem v rámci kolaborace s umělcem Stephenem Sprousem. Druhý skate release proběhl v roce 2017 při dnes už kultovní spolupráci se značkou Supreme.

K pestrobarevnému prknu si můžeš na zakázku navíc přiobjednat i ladící kufr pro jednodušší skladování, ten tě ale vyjde na dalších ohromujících 45 tisíc euro. Ke každé desce na tebe samozřejmě v ceně čekají i kolečka a trucky s Louis Vuitton brandingem. To vše za pouhých 1800 euro.

Kromě navrhování nových skatů se nedávno Virgil Abloh zaměřil se svojí značkou Off-White i na výrobu nové mobilní hry OFFKAT ve spolupráci s umělcem KATSU-em. Kde si hru můžeš stáhnout a zahrát se dozvíš v jedné z našich posledních novinek.