Kup si basketbalový dres od Most Wanted

Audiovizuální projekt Most Wanted, za kterým stojí Jan Strach, vydal svoje vlastní basketbalové dresy. Kromě toho, že všechny dresy byly ručně ušity z kvalitních a pečlivě vybraných materiálů s vysokou gramáží, jsou ještě ještě podšité speciální látkou Comfort Tech pro příjemnější nošení.

Potisklé jsou navíc obě vrstvy, tedy jak vrchní, tak spodní, což vytváří super efekt při nošení a dodává to celému setu lehce prostorový design. Těmhle dresům nechybí ani super výšivky, možná úplně nejlepším detailem jsou ale gradientové kapsy kombinující žlutou a oranžovou. Pohodlí ani swag tomuhle releasu rohodně nechybí. O veškerý design dresů se postaral Gnosis, který nás ujistil v tom, že dresy rozhodně odpovídají tomu, za co si platíš.

„Uvědomujeme si, že jsme šli tentokrát s cenou trochu nahoru, ale náklady na takovou věc jsou poměrně vysoké, i proto je kolekce tak limitovaná.

Ve chvíli, kdy ti ale přijde balíček a vytáhneš svůj kousek z poštovní krabice, tak cejtíš, že máš v kuse něco unikátního.“

– Gnosis, designér dresů Most Wanted

Myšlenka, že kvalita patří vždy před kvantitu, se nám zamlouvá, a nejen proto téhle mini-kolekci ze srdce fandíme. Pokud máš rád videoklipy z dílny Most Wanted stejně jako my, tenhle dres je něco akorát pro tebe. A nemusíš ho nosit jenom na basketbalové hřiště, dobrý dojem udělá i v případě, kdy půjdeš jen tak s kámošema pofelit ven.

Tílko, kraťasy i celý komplet najednou seženeš přímo na webu Most Wanted, tak to tam běž zkontrolovat a popřípadě si i něco objednat.