K 75. výročí založení NBA vyjdou dvoje nové Dunky

National Basketball League, basketbalová liga celosvětově známá pod zkratkou NBA, nedávno oslavila 75 let od jejího vzniku v roce 1946. Jelikož je Nike oficiálním partnerem a výrobcem dresů pro NBA, chystá k tomuhle diamantovému výročí hned dva nové páry Dunk Low.

První colorway, která barvami navozuje atmosféru týmu Chicago Bulls, si už můžeš prohlédnout díky leaknutým fotkám níže. Všimni si hlavně malých detailů ve formě pinu s diamantem na tkaničkách nebo speciálního tagu na jazyku.

Druhé provedení pro změnu barevně ladí k týmu Los Angeles Clippers, žádné fotky zatím ale nebyly zveřejněny, tenisku si tak můžeš prohlédnout pouze v přibližné mock-up verzi od stránky Py_Rates_ níže.

Oba nové páry by měly podle současně dostupných informací dropovat v průběhu letošního října, o přesném datumu vydání tě určitě budeme informovat. Retail by s největší pravděpodobností měl být 110 dolarů.

Kromě nových Dunků ve spolupráci s NBA se můžeš těšit i na pět nových párů k oslavám letošních Olympijských her v Tokyu. Více se dozvíš v jednom z našich nedávných článků.