Justin Bieber se stává novou tváří značky Balenciaga

Při focení nových kolekcí a celkové propagaci se Balenciaga většinou snaží nevybírat do řad svých modelů příliš známé tváře nebo celebrity. Tentokrát je to ale výjimka, modelem nové kampaně se stal totiž stále často kontroverzní zpěvák Justin Bieber.

Kromě něj se na fotkách od Katy Grannan pro Balenciaga objeví třeba i známá francouzská herečka Isabelle Huppert spolu s dalšími modely, kteří už pro Balenciaga nejednou fotili. Mezi nimi najdeš jména jako Awar Adhiero Odhiang, Anania Orgeas, Isabelle Weldon Herouard, Abdou Diop a další.

Justin Bieber si na focení oblékl oversized kožený baggy bomber spolu s rozepínací mikinou na zip pod ním. Na nohou má pohodlné washed-out tepláky, vyhrnuté Balenciaga ponožky a nové červeno-stříbrné Runner tenisky. K tomu sladil kabelku z nové kolekce, kterou drží v pravé ruce.

Další kabelky i bližší pohled na tenisky Balenciaga Runner z nové kolekce najdeš v galerii níže. Která je tvůj favorit?

Kromě toho ses o značce Balenciaga u nás na webu mohl dočíst ve spojitosti se značkou Crocs, se kterou chystají dost zajímavou spolupráci. Crocsy na podpatku nebo Crocsy jako holínky zní docela šíleně, je to ale realita. Podívej se sám v tomhle článku.