Jaké to bylo na fesťáku v Zrće?

Čtyřdenní festival Zrće probíhal na stejnojmenné chorvatské pláži od 3. července až do včerejšího dne. Po čtyřech dnech kalení je tahle jedinečná letní párty u konce, jaké to na místě bylo a čí live show si zde mohl zažít?

Z českých interpretů si na Zrće Festivalu mohl slyšet třeba Smacka, který zde kromě jiných bangerů z jeho posledního alba Chimera: Part II zahrál i track Vivienne Westwood. Na ten se v moshpitu urval dokonce i bývalý člen Blackwoodu, Psycho Rhyme, za což následně schytal přes Instagram bídu od Koukra.

Hned dva DJ sety na festivalu zahrál NobodyListen, kterého na cestě do Chorvatska doprovázela pětičlenná NobodyListen Security Crew plná nadřených bouchačů.

Zdroj: @ji_dlo

Slovensko na tomhle letním festivalu zastupovala kromě Separa i legendární skupina Kontrafakt ve složení Rytmus, Ego a Anys. Kromě rapových intepretů si mohl slyšet i Maireeho, Mike Candyse nebo třeba set od Tonyho D, Osťo Hypemana a mnoha dalších.

Pokud si letos o tuhle nezapomenutelnou párty přišel, můžeš jenom doufat, že se bude opakovat i příští rok, rozhodně totiž bylo o co stát. Do té doby můžeš dorazit alespoň na nějaký festival u nás, pár tipů najdeš v jednom z našich nedávných článků na webu.

Zdroj: @smack_a51