Jak vypadají nové KAWS x sacai Low Blazery?

Známý americký umělec a designér Brian “KAWS” Donnelly pomůže značce sacai s její kolekcí Fall/Winter 2021, která nese název “Wearable Art”. Kromě mnoha nových kusů oblečení nás čekají rovnou dva nové páry Nike Blazer Low, které kombinují ty nejvíc ikonické prvky od KAWSE i Chitose Abe, zakladatelky brandu sacai.

Na teniskách tak najdeš jako vždy vrstvený Swoosh, jazyk i sole, stejně jako dvojité tkaničky. Na sole navíc najdeš i “XX” Kaws logo, které je dnes již pro umělce typické. Těšit se můžeš na jedno provedení laděné do modra se zelenými a žlutými detaily, druhé si hraje hlavně s červenou barvou, kterou doplňuje opět žlutá a modrá.

Přesný release date těchto povedených tenisek zatím nebyl zveřejněn, ovšem vzhledem k tomu, že jsou součástí kolekce F/W 2021, očekávat je můžeme v blízké budoucnosti. Kromě Blazerů si v galerii níže můžeš prohlédnout i ty nejlepší outfity z nadcházející kolekce Wearable Art.

Kromě nových sacai x KAWS tenisek se brzy dočkáme i spolupráce A$AP Rockyho se značkou Vans. První Slip-Ony si můžeš prohlédnout v jednom z našich jiných článků na webu.