Footshop, Jägermeister, Jan Černý a NobodyListen se spojili na nové kolekci

DJ NobodyListen a módní návrhář Jan Černý spolu s Jägermeisterem a Footshopem přináší novou exkluzivní letní kolekci -18° BELOW ZERO CLUB, na které společně intenzivně pracovali více než půl roku. Kromě mnoha povedených kousků oblečení zahrnuje třeba i doplňky jako velkou deku na piknik v přírodě nebo koženou klíčenku a cardholder.

Vzhledem k tomu, že kolekce byla navrhnuta pro Jägermeister, při jejím vytváření umělci mysleli hlavně na to, jak propojit oblečení s tekutinou, kterou tenhle jedinečný nápoj je. Při výrobě úplné většiny kolekce proto používali garment dyed techniku. Nechtěli udělat něco, co by zapadlo mezi ostatní přehnaně barevný až přeplácaný streetwear, jejich cílem bylo něco úplně jiného. Dávali si záležet na každém detailu s úmyslem co nejvíc vystihnout moderní streetwear současnosti.

Součástí kolekce -18° BELOW ZERO CLUB jsou dvě trička s krátkým rukávem, jeden crewneck, bomber, dvě kšiltovky, kalhoty a již zmíněná deka a kožený cardholder s klíčenkou.

Než začneš plnit nákupní košík, měl bys vědět o speciální akci, kterou si Jägermeister ke kolekci připravil. Na každé láhvi tohohle bylinného likéru nově najdeš kód, po jehož zadání ti Footshop vygeneruje slevu na kolekci -18° BELOW ZERO CLUB v hodnotě 100 Kč.

Kódy z láhví a následné slevy navíc můžeš kombinovat, pokud jich tedy koupíš 10, při nákupu ušetříš tisícovku. Jak a kde využít slevové kódy se dozvíš přímo na Footshopu.

Tento článek vzniknul ve spolupráci s Footshopem.