Drake chystá nové Air Force 1 s názvem “Certified Lover Boy”

Na přelomu včerejšího a dnešního dne se po celém internetu začaly objevovat první fotky nových párů Air Force 1 ve spolupráci s Drakem. Na první pohled tyhle tenisky vypadají jako úplně obyčejné celobílé Air Force 1, zdání ale klame.

Pokud se na botu totiž podíváš ještě jednou a o něco pozorněji, najdeš na ní několik malých detailů. Zatím nebylo zveřejněno příliš fotek a hodnotit podle nich boty je docela nemožné, všimni si ale třeba nápisu “Love you forever” na sole, kde normálně najdeš logo AIR. Kromě tohohle detailu se zaměř i na podrážku a najdi na ní rozdíl sám. Ano, malé hvězdičky tu nenajdeš, místo nich se Drake totiž rozhodl dát na podrážku miniaturní srdíčka.

Některé zdroje uvádí, že by tenhle pár mohl spatřit světlo světa už v průběhu letošního podzimu, Drake ani Nike ale tuhle informaci zatím nepotvrdili. Stejně jsme na tom s cenou, o které v současné chvíli nevíme vůbec nic.

V jiném článku o teniskách ses mohl dočíst třeba o dvou nových colorways modelu Nike Blazer Low ve spolupráci se značkou sacai. Zkontroluj oba páry na tomhle odkazu.