Dollar Prync vydal nový album “Jeb System 3”

Dollar Prync se po více než dvou letech vrací na scénu s třetím pokračováním projektuJeb System“.

Na albu najdeš osm tracků a outro, na který si Dollar pozval Pil C-ho a Dejva, takže je ti asi jasný, že nepůjde tak úplně o konveční ukončení alba. O beat k “Outru” se postaral Penacho – jeho produkce album jak uzavírá, tak otevírá, a to trackem “Moje Story“, kterej už určitě dobře znáš.

Nejčastěji se ale na albu objevily beaty od producenta, kterej si říká Ace Bankz – “Žijem rychle“, “MSport” se Sergeiem Barracudou a “Perls Bengz 2” (videosingl, kterej vyšel už minulej rok) jsou všechno jeho produkce.

Svou produkcí na album dál přispěli WestCoastBangaz, Greensch, BeatsbyHT a Hoodwill. Dollar tě nebude šetřit ani tím, jaký jména si vzal na featuringy – výše zmíněný Sergei Barracuda na tracku “MSport” nebo Pil C a Dejv na “Outru” jsou jen špička ledovce.

Na tracku “Free Chábrs” se objeví Smack One a Tessie a “Pele Pele Gucci Gucci” je obohacený slokou Ca$hanovy Bulhara a Adlana. Další hosti na albu jsou Smoky a Jokerr na tracku číslo tři, “Dneska se jde krást“.

O mix a master se postarali Merak a Llay a grafiku měl na starost Mrshll.

Dollar Prync spustil s příchodem alba i web, na kterým si “Jeb System 3″ můžeš pořídit – jebsystem.cz. Najdeš tam nejen fyzickou kopii alba, ale taky novej merch. V současný době není album na streamovacích platformách, což se snad brzo změní.