COMME des GARÇONS a Nike chystají nové Air Maxy

Značka COMME des GARÇONS HOMME PLUS včera odhalila svou novou kolekci Spring/Summer 2022, která nese název The Existence of Flowers. Jak už název napovídá, hlavním motivem jsou pestrobarevné květiny všech různých druhů. Fotky z módní přehlídky najdeš na úplném konci článku.

“Květiny zde nejsou jen pro ty šťastné chvíle. Existují také pro těžké, smutné a bolestivé časy. I maličká květinka na silnici občas dokáže uzdravit naše rozlámané srdce,” stručně popisuje kolekci Rei Kawakubo, japonská módní návrhářka a zároveň zakladatelka značky COMME des GARÇONS.

Nedílnou součástí je i spolupráce se značkou Nike, tentokrát se můžeme těšit na nové Air Maxy. Nejsou to ale úplně Air Maxy, které by sis představoval, CDG se totiž rozhodlo použít téměř zapomenutou siluetu Nike Air Max Sunder SP z roku 1998. No pověz sám, viděl si snad někdy tenhle model někoho nosit?

Odhaleny byly rovnou tři barevné provedení, všechny ale pracují pouze s bílou a černou barvou. U těchto tenisek nenajdeš žádné tkaničky, místo toho se utahují zipem na vrchu boty. Co myslíš, dokáže silueta Sunder SP vstát díky kolaboraci s COMME des GARÇONS z mrtvých, nebo jí ani tohle nepomůže?

Naposledy jsme o CDG psali v době, kdy vycházelo jejich provedení modelu Nike Air Foamposite. Prohlédni si ho v starším článku na webu.