Co říkáš na nové KITH x New Balance RC-1300?

Ronnie Fieg, americký designér a zároveň zakladatel značky KITH, už se značkou New Balance spolupracuje více než deset let. Za tu dobu má na svém kontě již desítky navrhnutých tenisek, přičemž nyní na svém Instagramu odhaluje hned další tři nové páry.

Tentokrát se KITH provedení dočká poměrně nová silueta New Balance RC-1300, která si velkou inspiraci bere od svého předchůdce, legendárního modelu NB-1300. Těšit se můžeš rovnou na tři barevná provedení, všechny jsou však laděné do podobných hnědo-béžových barev.

Zdroj: @ronniefieg

Sole s podrážkou má teniska u paty rozdělenou, podobně jako to můžeš znát od adidas siluety P.O.D.. Hořejšek na druhou stranu zůstává více věrný originálu, rozdíl najdeš akorát ve velkém “N” logu New Balance, na kterém najdeš klasický KITH potisk.

Téhle spolupráce bychom se měli dočkat do konce roku 2021, oficiálně zatím ale nebylo nic potvrzeno. Kromě toho nás příští měsíc čeká SNKRS Day, při kterém můžeš chytnout ty nejvíc limitované tenisky z letošního roku. Jak a kde se dozvíš v článku na webu.