Bydlet jako Drake: 5 tipů podle slavného rappera

Nemusíš mít 5000 m2 velký palác jako Drake, aby sis mohl dopřát trochu jeho pompéznosti. Přinášíme ti 5 nápadů, jak svůj byt doladit v jeho stylu, který trochu připomíná Art Deco a sídlo Gatsbyho.

Jak bydlí Drake?

Jeho byt v Torontu je vyzdobený vápencem, bronzem, plný exotických dřev a dalších ušlechtilých materiálů. Celkově z interiéru domu vyzařuje přepych. Luxus je zřejmý v každém vybraném doplňku. Klavír Bösendorfer si nechal vytvořit na míru a vlastní kryté basketbalové hřiště je jen pomyslnou tečkou pro představu jeho bydlení. Drake: „Chtěl jsem tu cítit monumentálnost, nadčasovost, luxus a zároveň po sobě zanechat něco velkolepého.“

Zlaté svítidlo KARE design

Vsaď na zlaté doplňky a svítidla. Tohle od KARE design je to pravé a velmi podobné má rapper ve svojí hale. Vypadá tak trochu jako věčný ohňostroj.

Zlaté svítidlo KARE design

Geometrické svítidlo

Chceš radši geometrii? Mrkni na lustr značky Opviq Lights, zlaté tyčky ve spojení s jednoduchými koulemi si můžeš vybrat v několika provedeních.

Geometrické svítidlo

Mramorové odkládací stolky

Drake má z mramoru nejen celou kuchyň, ale tenhle materiál objevíš napříč celým jeho luxusním domem – od podlah až po stropy. My pro tebe máme tip na tyhle krásné odkládací stolky od značky Actona, kde je decentně propojené zlato s mramorem.

Mramorové odkládací stolky

Lampa Citi Light Athens do ložnice

Noční lampa má jednoduchý geometrický tvar. Její základ tvoří opět mramor. Stačí ji doplnit designovou žárovkou a okamžitě dostaneš skvělý a funkční doplněk na noční stolek. Co nás zaujalo? Raperova ložnice má skoro 300 m2 a obří postel na míru. Asi nikoho nepřekvapí, že je dražší než byty a domy většiny z nás.

Lampa Citi Light Athens do ložnice

Reproduktory na poslech

Možná tě neláká Drakovo bydlení, ale chceš si jen kvalitně poslechnout jeho hudbu. Mrkni na výborné reproduktory nebo stylový gramofon, které můžeš propojit s hudbou ve svém telefonu.

Tipy na závěr? Při zařizování místnosti nebo celého bytu se drž výše uvedených materiálů, nešetři na kvalitě. Vše pak doplň různými orientálně laděnými doplňky, textilem s exotickými botanickými motivy a přírodními odstíny.

Gramofon Crosley